poniedziałek, 4 lutego 2013

Blog w nowych barwach i pod nowym adresem

Drodzy Czytelnicy!

Stare przysłowie pszczół mówi, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Dlatego też niniejszy blog funkcjonował w niemal niezmienionej formie od ponad dwóch lat na darmowej domenie Blox.pl. Przez ten czas ów serwis blogowy tkwił w miejscu, mimo że świat technologii gna do przodu. Straciwszy wszelką nadzieję na jakiekolwiek pozytywne zmiany, zdecydowałem się zmienić platformę na Bloggera.

Jak może zdążyliście się już zorientować, zmiany na blogu są przede wszystkim wizualne. Pewnym niemałym nakładem pracy udało mi się przenieść niemal całą zawartość strony, w tym wszystkie wpisy. Jedyną stratą są komentarze, ale tych nie było znowu tak dużo, żeby po nich płakać.

Mam nadzieję, a w zasadzie pewność, że w najbliższych miesiącach zmiana platformy blogowej pozwoli rozwinąć ten serwis o nowe, ciekawsze rzeczy. Na pewno znajdzie się tutaj więcej zdjęć, bo interfejs Bloxa wybitnie zniechęcał do dodawania ilustracji. Co jeszcze nowego nas czeka? Być może Szanowny Czytelnik ma jakąś ciekawą sugestię w tym względzie. Jeśli macie jakieś uwagi czy propozycje co do zmian na blogu, piszcie śmiało: w komentarzach albo na p.kampinoska@gmail.com

3 komentarze:

 1. Menu na lewą stronę! Archiwum / popularne posty po prawej! To jak z ciepłą wodą albo drzwiami. W jakim domu byś nie odkręcił kranu to z lewej strony zawsze leci ciepła woda, a drzwi otwierają się na zewnątrz :)
  (No dobra. Tak jest tylko w warunkach technicznych, ale..)

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze tytuł strony z podpisem trochę zlewają się z tłem. Proponuje delikatną obwódkę wokół liter (szara? taka mniej więcej jak kolor drzew na zdjęciu?).
  Chociaż taki efekt kamuflażu w lesie jest nawet ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za podpowiedzi... w najbliższych tygodniach stronę czeka jeszcze sporo drobnych poprawek!

  OdpowiedzUsuń