wtorek, 27 sierpnia 2013

Parking i polana w Granicy wkrótce do remontu

http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_226/img_226_01.jpgKampinoski Park Narodowy ogłosił przetarg na modernizacje infrastruktury turystycznej w Granicy. Prace będą się składały z trzech elementów. Po pierwsze, przebudowy parkingu (teren A). Zamówienie przewiduje: roboty rozbiórkowe, ziemne, wykonanie pakże instalację wiat, tablic informacyjnych, koszy na śmieci, ogrodzenia czy oświetlenia.
http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_227/img_227_01.jpg
Drugim elementem prac będzie zagospodarowanie pobliskiej polany (teren B), w tym instalację: wiaty piknikowej, miejsca na ognisko, tablicy informacyjnej, koszy na śmieci, piaskownicy, boiska czy oświetlenia. 

Trzeci etap polega na zagospodarowaniu zieleni na terenach A i B.

Przebudowa parkingu ma być gotowa do końca listopada br. Prace na polanie mają się skończyć do końca sierpnia 2014 roku. Z kolei zagospodarowanie zieleni na terenach A i B powinno się zakończyć do końca listopada 2014 roku. 

2 komentarze:

  1. Jeśli będzie tyle komarów, co zwykle, które napadają na ludzi chmarami i nie można przejść 10 metrów, to ja nie wierzę w turystykę w puszczy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I całe szczęście. Niech przynajmniej parki narodowe nie zostaną zadeptane przez tłuszczę. Pieszczoszkom, którym przeszkadzają komary i którzy chcą spędzać wolny czas w miłym ciepełku przy wódeczce, grillu itp. słodkiej konsumpcji, proponuję Chorwację.

      Usuń