wtorek, 2 grudnia 2014

Biegi, warsztaty, wycieczki – czyli nadchodzące wydarzenia w Puszczy

6 grudnia, Izabelin (Polana Jakubów), Świąteczny Bieg Mikołajkowy

Fundacja Pomocy Dzieciom i Przyrodzie Świata „NEL” organizuje Świąteczny Bieg Mikołajkowy. Impreza ma na celu zgromadzenie środków na prezenty świąteczne dla dzieci z ubogich i rozbitych rodzin.

Na zakończenie imprezy przewidziany jest występ Kapeli Beskid oraz pokazy dla dzieci Ochotniczej Straży Pożarnej z Izabelina, Patrolu Policji Konnej i Straży Miejskiej. Szczegóły: SwiatecznyBiegMikolajkowy.pl

Rozpoczęcie imprezy – 11:00, start biegu – 12:00
Długość trasy: 10 km
Wpisowe – od 15 do 30 zł


8-9 grudnia, Izabelin, Leoncin, Leszno i Łomianki, warsztaty KPN „Zrównoważony rozwój w praktyce”


Kampinoski Park Narodowy zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone zrównoważonemu rozwojowi w otulinie Puszczy. Uczestnicy będą szukali możliwości pogodzenia potrzeb różnych grup interesu na tak specyficznym obszarze, jakim jest dynamicznie rozwijająca się gmina w otulinie parku narodowego i rezerwacie biosfery. Dla uczestników przygotowany zostanie poczęstunek, materiały warsztatowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.
Szczegóły 

13 grudnia, Granica, wycieczka z pracownikiem KPN-u

Tradycyjnie w drugą sobotę miesiąca Kampinoski Park Narodowy zaprasza na wycieczkę z pracownikiem Kampinoskiego Parku Narodowego. Tym razem tematem będzie „Turystyka skrajem Puszczy z korzyścią dla przyrody”. Start o godzinie 10:00 z parkingu. Uczestnicy pokonają około 10 km, co zajmie koło czterech godzin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz